32
page-template-default,page,page-id-32,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.1,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Komu możemy pomóc

Ofertę kierujemy do podmiotów, które stale bądź doraźnie potrzebują wsparcia w:

  • przygotowaniu umów i dokumentacji
  • prowadzeniu negocjacji
  • reprezentowaniu przed sądami czy urzędami
  • weryfikacji dokumentów

Najczęściej z naszej pomocy korzystają:

osoby działające w branży kreatywnej: autorzy, artyści, twórcy

Klientom z branży kreatywnej udzielamy wsparcia na różnych etapach ich działalności.

Więcej

innowatorzy i wynalazcy

 

przedsiębiorcy realizujący prace badawczo-rozwojowe oraz projekty innowacyjne

Przedsiębiorców realizujących innowacyjne projekty techniczne jak i technologiczne wspieramy w kontaktach i negocjacjach z uczelniami wyższymi i instytutami badawczymi

Więcej

e-commerce, sprzedaż on line

Wspieramy klientów z branży e-commerce: sklepy internetowe, portale aukcyjne, platformy sprzedażowe, portale, serwisy i platformy internetowe oraz administrujących aplikacjami mobilnymi.

Więcej

podmioty działające na rynku mediów i reklamy

Działamy na rzecz podmiotów z branży mediowej, przedsiębiorców świadczących usługi związane z reklamą i promocją oraz podmiotów zajmujących się produkcją filmową, telewizyjną i reklamową. Reprezentujemy domy mediowe, agencje reklamowe i kreatywne, producentów telewizyjnych, studia graficzne i agencje copywriterskie.

Więcej

uczelnie wyższe, instytuty badawcze, konsorcja naukowe

Pomagamy instytucjom naukowym i badawczym oraz centrom badawczym jak i przedsiębiorcom w zabezpieczeniu wzajemnych relacji

Więcej

ośrodki kultury, sztuki i rozrywki,  konserwatorzy dzieł dawnych

Dla tego rodzaju klientów oferujemy przede wszystkim:

Więcej

agencje reklamowe i marketingowe, podmioty zajmujące się promocja i marketingiem

Działamy na rzecz podmiotów z branży mediowej, przedsiębiorców świadczących usługi związane z reklamą i promocją oraz podmiotów zajmujących się produkcją filmową, telewizyjną i reklamową. Reprezentujemy domy mediowe, agencje reklamowe i kreatywne, producentów telewizyjnych, studia graficzne i agencje copywriterskie.

Więcej

projektanci wzornictwa przemysłowego i architekci

Pomagamy Klientom będącym projektantami wzornictwa przemysłowego zajmującym się projektowaniem mebli, opakowań, przedmiotów codziennego użytku itp. oraz architektom (w tym architektom wnętrz, krajobrazu i ogrodów).

Więcej

podmioty z sektora produktów konsumenckich, FMCG

Oferujemy doradztwo prawne na rzecz przedsiębiorstw działających w sektorze FMCG (w tym branży spożywczej, kosmetycznej oraz artykułów gospodarstwa domowego). Pomagamy przedsiębiorstwom funkcjonować zgodnie z zasadami uczciwej konkurencji i z poszanowaniem praw konsumentów.

Więcej

podmioty z branży informatycznej, telco, producenci gier komputerowych

W ramach projektów informatycznych i telekomunikacyjnych przygotowujemy, negocjujemy i pomagamy w realizacji umów IT oraz powiązanych gałęzi prawa

Więcej
prasa i wydawcy, nadawcy i producenci

Wspieramy polskie oraz zagraniczne wydawnictwa prasowe i literackie oraz nadawców i producentów w sprawach dotyczących naruszeń prawa prasowego i własności intelektualnej.

 

Więcej

fundusze kapitału zalążkowego i venture capital inwestujące w nowe technologie

Obsługujemy procesy inwestycyjne dotyczące własności intelektualnej, zarówno z perspektywy inwestora, jak i z perspektywy ochrony interesów podmiotu, będącego przedmiotem inwestycji, w tym start-upów.

Więcej

start-up tworzące i rozwijające nowe technologie

Doradzamy start-upom technicznym, technologicznym i kreatywnym w zakresie obsługi korporacyjnej, ochrony własności intelektualnej oraz ochrony danych osobowych.

Więcej

instytucje finansowe i płatnicze, fintech-y w zakresie open banking

Wspieramy banki, instytucje finansowe i płatnicze w zakresie prawa IT, ochrony danych osobowych, własności intelektualnej oraz open banking.

Więcej

spadkobiercy praw własności intelektualnej

Naszą ofertę kierujemy do osób, które odziedziczyły po swoich krewnych lub innych osobach samodzielnie lub wraz z innymi spadkobiercami prawa własności intelektualnej.

Więcej

skontaktuj się jeśli potrzebujesz pomocy w innym, niewymienionym zakresie, spróbujemy pomóc